dle бесплатно

Бершадчанка Оксана Дяченко привезла золото з чемпіонату Європи із армрестлінгу
25-05-2017, 12:36 149
З 14 по 21 травня в м.Катовіце (Польща) відбувся чемпіонат Європи з армрестлінгу серед дорослих, юнаків до 18 років, ветеранів, спортсменів-інвалідів та юніорів до 21 року.

Читати далі »
Юні ладижинські футболісти обіграли тростянчан на домашньому полі
19-05-2017, 14:41 397
17 травня на стадіоні «Авангард» імені Павла Кривохижі пройшли матчі обласної дитячо-юнацької футбольної ліги між командами Ладижина та Тростянця.

У Ладижині розіграли першість міста з великого тенісу
19-05-2017, 09:43 544
На міському чемпіонат з тенісу в Ладижині перемогу здобув Михайло Бабчинський.

На чемпіонаті України та всеукраїнському турнірі з карате у Львові ладижинці вибороли дві медалі
17-05-2017, 10:00 1468
Дві нагороди вибороли ладижинці на змаганнях Львові.

Ладижинці перемогли на Кубку України з велосипедного туризму
17-05-2017, 09:32 311
З 10 по 14 травня у с. Воробіївка Немирівського району Вінницької області відбувся Кубок України з велосипедного туризму.

Ансамбль танцю «Радість» з Ладижина став лауреатом всеукраїнського фестивалю
15-05-2017, 10:34 743
Ансамбль народного танцю «Радість» з Ладижина став лауреатом у двох номінаціях на всеукраїнському фестивалі в Умані Черкаської області.

СК «Хонза» виборола першість на домашньому Кубку Вінницької області з ушу-саньшоу
15-05-2017, 10:12 431
13 травня у Ладижині відбувся І-й етап відкритого Кубку Вінницької області з ушу-саньшоу.

Ладижинці вибороли призові місця у другому турі легкоатлетичного чемпіонату
11-05-2017, 10:42 466
На легкоатлетичному чемпіонаті ладижинці вибороли призові місця у трьох дисциплінах.

Етап кубку України з ушу: у скарбничці ладижинців 11 медалей
11-05-2017, 09:58 380
Ладижинські спортсмени вибороли 11 медалей на етапі кубку України з ушу.

Сім'я Карпенко з Ладижина змагалась на обласному етапі фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я»
10-05-2017, 12:51 1220
28 квітня у Вінниці пройшов обласний етап Всеукраїнського фестивалюя «Тато, мама, я – спортивна сім’я».